Shenzhen Dezhen Telekomünikasyon Teknolojileri Co, Ltd

mobil sinyal jammer, yüksek güç jammer ve min sinyal güçlendirici profesyonel üreticisi!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen Dezhen Telecommunication Technology Co.,Ltd

iyi kalite Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı satış için
iyi kalite Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı satış için
On time delivery ,good quality control ,you are the realy good supplier I was looking for. I want to order huge bigger. Will contact you soon.

—— Yarrak

Keep the Good quality forever ,Continue to innovate ,do the best products .

—— Mr.Joe

The shipment has arrived. I reviewed it and everything is very good. I appreciate your follow up on the shipment and as always the hard work of you

—— Samantha

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Dezhen Telecommunication Technology Co.,Ltd

1 2 3 4
Shenzhen Dezhen Telecommunication Technology Co.,Ltd Shenzhen Dezhen Telecommunication Technology Co.,Ltd Shenzhen Dezhen Telecommunication Technology Co.,Ltd Shenzhen Dezhen Telecommunication Technology Co.,Ltd
show room show room exhibition exhibition

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : DEZHEN, DZ-101, DZ-808, TALENT
No. Çalışanları : 150~180
Yıllık satış : 3,000,000-6,000,000
Yıl kurulan : 2003
İhracat p.c : 80% - 90%
Shenzhen Dezhen Telekomünikasyon Teknolojileri Co, Ltd

Shenzhen Dezhen Telekomünikasyon Technology Co, ltd 2003 yılında kurulmuş bir hi-tech şirket, üretim, satış ve kablosuz iletişim Dezhen serisi ürünlerin hizmet çekici. Biz esas olarak mobil sinyal jammer, hapishane jammer, IED (Doğaçlama Patlayıcı Cihaz) jammer, vb gibi sinyal ürünleri, her türlü sağlamak


Teknoloji, yönetim ve pazarlama alanında bol tecrübeye sahibiz. Entegre bir üretim ekibi, teknoloji ekibi, Ar-Ge ekibi, satış ekibi ve satış sonrası servis ekibimiz var. Birçok üniversite, kolej, araştırma birimi ile işbirliği yapıyor ve hükümet faaliyetlerine katılıyoruz.


Kendi güçlerimizi bağımsız olarak geliştirmeye dayanarak, kaliteyi sektörde önde tutan DZ-101 ve DZ-808 mobil sinyal bozucu serilerini geliştirdik. Ileri teknoloji, iyi bir üne ve mükemmel satış sonrası servis ile, müşterilerimizin güvenilirliğini kazanmak. Biz Huawei Teknolojileri ve Korek Telecom.Our ürünleri tedarikçisi birçok yerde ve ABD, Fransa, Almanya, Hindistan, Meksika ve Suudi Arabistan, vb gibi birçok ülkeye ihraç edilmektedir.


“Erdemli” yi, “Sorumlu çalışanlar, müşteriye hizmet etmek ve müşteriye hizmet etmek, savunmaya odaklanmak, toplum için olumlu bir geri dönüş almak” gibi kurumsal sorumluluk olarak alıyoruz. Özveri, profesyonellik, gayret ve taahhüt, girişimciliğimizin sonsuz arayışıdır.

Biz 10 yıldan fazla bu alanda profesyonel bir üretici! Biz 150 personeli ve güçlü bir Ar-Ge ve yönetim ekibi var. Biz büyük bir fabrika ve kapsamlı test enstrüman, Spectrum Analyzer ve CNC.We dahil olmak üzere birçok test aletleri var ürünlerimizi sergilemek için mükemmel bir gösteri odası var .------- ------ Geldiğiniz ve ziyaretiniz sıcak bir karşılama olacak!

www.dezhen.net

İletişim bilgileri
Shenzhen Dezhen Telecommunication Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Yuen (+86 13316806155)

Tel: +86 13316806155

Faks: 86-+86-13316806155

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)